فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت ارتباطات(communication)

دانلود پاورپوینت ارتباطات(communication)
ارتباط عبارت است از فرستادن، انتقال دادن و تبادل عقايد، دانش و غيره.

هريك از افراد زير تعريفي را براي ارتباط بيان كرده اند:

ولنس و مك وليام:

ارتباط پايه كليه روابط مراوده اي مي باشد. از طريق آن با يكديگر به تفاهم مي رسيم و دوست داشتن همديگر را مي آموزيم، در يكديگر نفوذ مي كنيم، به هم اعتماد مي كنيم، راجع به خودمان چيزي آموخته و به ديگران كه چگونه ما را مي بينند توجه مي نماييم.

به عقيده باگلي:

ارتباط فرايندي است كه به هنگام انتقال فكر، عقيده، اطلاعات، احساس بين افراد يا گروه و افراد براي مقاصد سنجيده شده اي واقع مي شود.

به عقيده ليتل:

ارتباط فرايندي است كه به وسيله آن اطلاعات بين افراد و يا سازمان از طريق نمادهاي مورد توافق قبلي برقرار مي شود.

اهميت ارتباطات

تمام شواهد آشكارا حكايت از آن دارند كه مهارت در ارتباط گفتاري و نوشتاري نه تنها براي كسب شغل بلكه در عملكرد  مؤثر در كار نيز حياتي و داراي اهميت بسيار است.

ارتباطات از عوامل بنيادي سازمان و به قول فيفنر قلب تپنده و جوهره اصلي مديريت است كه از طريق آن فعاليت هاي برنامه ريزي، سازماندهي،هماهنگي، رهبري و كنترل انجام مي شود.
فرايند ارتباطات و عناصر اساسي آن

ارتباط عبارت است از انتقال اطلاعات از فرستنده به دريافت كننده به طوري كه اطلاعات براي فرستنده و گيرنده قابل درك باشند.

الف)ارتباط رو به پايين: از رئيس به مرئوس مي رسد. ( با حركت اطلاعات به جهت پائين و در امتداد سلسله مراتب سازمان، ابعاد پيام گسترش مي يابد)

ب)ارتباط رو به بالا : از مرئوس به رئيس ( معمولاً اين ارتباط دستخوش سانسور، خلاصه نويسي و ويرايش مي شود)

ج)ارتباط افقي : از همكاري به همكار ديگر يا بخشي به بخش ديگر

د)ارتباط مورب : هنگامي پديد مي آيد كه منبع پيام نتواند به طور اثربخشي از طريق ديگر شيوه هاي موجود به دريافت كننده دسترس پيدا كند.

شامل 52 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1897471_2410.zip2.2 MB

دانلود پاورپوینت فرایندهای هاي شيميايي

دانلود پاورپوینت فرایندهای هاي شيميايي ماشین کاری  شيميايي   CHM بوسيله  تماس  با  يك معرف قوي مواد غيرحلال  شيميايي  كار  را كنترل  ميكند.  يك  پاشش مخصوصmaskants ناميده ميشودكه نواحي از فلزات را كه نبايد حركت كنند محافظت مي كند.پروسه براي توليد پاكتها و محيطهاي مرئي استفاده مي شود و مواد را از قسمتهايي كه وزن نسبتا بالايي دارند ،حركت ميدهد. CHM شامل قسمتهاي زير است : 1- آما ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاور پوینت چالش‌ها و چشم‌اندازها در فرايند ياددهي- يادگيري تعادل‌هاي شيميايي

دانلود پاور پوینت چالش‌ها و چشم‌اندازها در فرايند ياددهي- يادگيري تعادل‌هاي شيميايي نكاتي در رابطه با تعادلهاي شيميايي تعادل شیمیایی برای آشنایی دانش آموزان با سایر مفاهیم شیمی از جمله هیدرولیز، عملکرد اسیدها و بازها، واکنشهای اکسایش- کاهش و محلولها خیلی ضروری است و تسلط بر مفهوم تعادل شیمیایی، تسلط بر سایر مفاهیم شیمی را تسهیل می کند. پیدایش نظریه‌های حاکم بر تعادل شیمیایی به سالهای 1860 و فعالیتهای وانت هوف، گیبس، لوشاتلیه و دیگران در زمینه واکنشهای ناکامل و برگشت پذیر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت چرخه سلولی و مراحل مربوطه

دانلود پاورپوینت چرخه سلولی و مراحل مربوطه در بدن هر انسان بالغ در هر شبانه روز، میلیون ها سلول ساخته می شود این سلولها در نتیجه ی تقسیم شدن سلولهای قبلی (سلول های مادر) حاصل می شوند. تقسیم سلول در سراسر طول زندگی جانداران رخ می دهد. وقتی دستمان بریده می شود تعداد زیادی از سلول ها در محل زخم می میرند. در این موقع، سلول های سالمی که در محل بریدگی قرار دارند تقسیم میشوند و سلول های جدید (سلول های دختری) را می سازند تا جایگزین سلولهای از بین ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان