فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت DSL

دانلود پاورپوینت DSL

خط مشترك ديجيتالي Digital subscriber Line يا DSL فناوري جديدي است كه تعداد زيادي بيت را از طريق سيم‌هاي مسي عبور مي‌دهد. در كنار اين مخفف گاهي حرف X هم مي گذارند كه مويد خاصيت چند‌گانه‌ي اين فناوري و  و افراد خانواده‌ي آن مانندSDSL، VDSL، HDSL، ADSL است. از نظر كار كرد، DSL شبيه به مودم‌هاي عادي، ولي با سرعت‌هايي بسيار بيشتر از 56 كيلو بيت بر ثانيه عمل مي‌كند.DSL براي ارسال تعداد بيت‌هاي زيادي بين دو نقطه و از طريق سيم‌ مسي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نقطه‌ي الف،‌ معمولاً‌ خانه يا محل مشتري و نقطه ب، مركز تلفن محلي است. تفاوت اين مودم با مودم‌هاي سري V اتحاديه بين المللي مخابرات (ITU) اين است كه در اين مودم‌ها‌ اتصال يك سر سيم مسي خط مشترك به سر ديگر آن  برقرار مي‌شود و سيگنال‌ها از مراكز سوييچينگ تلفن رد نمي‌شوند.

يكي از اهداف اصلي طراحان DSL، ارايه‌ي خدمات مختلف از طريق امكانات قديمي بوده است. در DSL براي انتقال صوت، از طيف 0 تا 4 كيلو هرتز و براي عبور داده‌ها از بسامد‌هاي بالاتر استفاده مي‌شود. البته اين امر خود مشكلاتي را به دنبال دارد. به طور مثال، تداخل جريان داده‌اي با بسامد‌هاي بالاتر از 4 كيلو هرتز و مشكل انتقال  اين بسامد‌ها توسط خطوط تلفني است. از سوي ديگر بسامد‌هاي بالاتري كه DSL استفاده مي‌كند، يحتمل باعث تداخل در صوت انتقال يافته از طريق تلفن و منجر به ايجاد جريان ساكن در گوشي تلفن مي‌شود. براي حل مشكل تداخل از ابزاري به نام جدا كننده (Splitter) استفاده مي‌شود.جدا كننده، علاوه بر عمل جدا كنندگي، به صورت فيلتر پايين گذر نيز عمل مي‌كند: يعني اجازه‌ي عبور بسامد‌هاي 0 تا 4 كيلو هرتز از تلفن را مي‌دهد. در نتيجه مشكل تداخل 4 كيلو هرتز تلفن و مودم DSL حل مي‌شود.

DSL

برای اتصال به اينترنت از روش های متفاوتی استفاده می گردد. استفاده از  مودم معمولی ،  مودم کابلی ،  شبکه محلی و يا خطوط Digital Subscriber Line،  نمونه هائی از روش های موجود برای اتصال به اينترنت می باشند. DSL،  يک اتصال با سرعت بالا را با استفاده از کابل های معمولی تلفن برای کاربران اينترنت فراهم می نمايد. 

DSL چیست؟

محبوب‌ترین تکنولوژی باند پهن در جهان یعنی DSL بیش از 30 میلیون مشترک تا پایان بهار 2004 به کاربران اینترنت افزوده و تعداد بهره ‌مندان جهانی را به 78 میلیون در کل رسانده که این رشد بیش از دو برابر دیگر روش‌های متکی بر پهنای باند بوده است. تکنولوژی DSL یکی از انواع انتقال پرسرعت بوده است که با تلفن معمولی شما را قادر می‌سازد تا ضمن دسترسی به اینترنت پرسرعت از امکان دریافت صدا و تصویر با کیفیت بالا استفاده کنید.

برتری‌های فنی DSL

اتصال دائم و مطمئن به شبکه مخابرات و شبکه جهانی اینترنت برقرار است.
هزینه ثابت ماهانه بدون هزینه نصب (کمتر از 400000 ریال برای (256Kbps [ حجم ارسال و دریافت  محدوده و هزینه ای ندارد ]
تجهیزات تحویلی به مشتری رایگان است.
فاصله زمان درخواست تا تحویل سیستم کوتاه می‌شود.
از حداقل تجهیزات در محل کار یا خانه استفاده می‌شود.
سرعت سیستم به قدری بالا خواهد بود که سرویس‌های دیگر اینترنت نیز مانند صوت و تصویر متحرک، برای استفاده در دسترس خواهند بود.
نیاز به کابل‌کشی مجدد نیست .
می توان بیش از یک نفر از هر اتصال استفاده نمود
شامل 30 اسلاید powerpoint


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1899616_6664.zip372.2k

دانلود پاورپوینت اقتصاد سیاسی جهانی: درک نظم اقتصادی بین المللی

دانلود پاورپوینت اقتصاد سیاسی جهانی: درک نظم اقتصادی بین المللی جهاني شدن اقتصاد هزاران سال است كه گسترش ايده‌ها، سبك‌هاي هنري و ديگر آثار هنري از جامعه‌اي به جامعه ديگر موجب بروز نگراني‌هايي مشابه آنچه كه اكنون در خصوص جهاني شدن اقتصادي وجود دارد، مي‌شوند. با اين وجود بحث درباره جهاني شدن اقتصادي كه محصول ادغام سريع جوامع ملي در عرصه‌هاي اقتصادي و فناوري در دهه پاياني قرن بيستم و به ويژه بعد از پايان جنگ سرد است، از اهميت به سزا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود پاورپوینت آشنايي و معرفي تصاوير پزشكي ديجيتالي

دانلود پاورپوینت آشنايي و معرفي تصاوير پزشكي ديجيتالي تصویر برداری از اعضای بدن برای اولین بار توسط ویلهلم کنراد رونتگن فیزیکدان آلمانی و استاد دانشگاه ورزبورگ (wurzburg) آلمان در شب 8 نوامبر سال 1895 میلادی همزمان با کشف اشعه ایکس از استخوانهای دست همسرش انجام گرفت. علت نامگذاری ایکس به این اشعه نداشتن ایده بخصوصی در مورد آن بود. بنابراین آن را اشعه ناشناخته یا مجهول ایکس نامیدند و تصویرگیری با این اشعه ، رادیولوژی نامیده شد.   انواع وسا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه‌ريزي استراتژيکHCMS

دانلود پاورپوینت روند توسعه مدل برنامه‌ريزي استراتژيکHCMS شرايط خاص صنايع و شرکت‌هاي داخلي تلاش براي عضويت در سازمان تجارت جهاني (WTO)، واردات محصولات و خدمات بين‌المللي با تعرفه‌هاي كاهشي، تغيير مقررات بازرگاني كشور، خطر رقابت با شركت‌هاي بين‌المللي، بقاء و رشد توليدکنندگان و در رأس آنان قطعه‌سازان، برنامه‌ريزي، برنامه‌ريزي بلندمدت، برنامه‌ريزي استراتژيک عارضه‌هاي مقطعي و موقتي که سازمان‌ها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان