فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت نگاهی به ورزش و نقش آن در بهبود سازمان

دانلود پاورپوینت نگاهی به ورزش و نقش آن در بهبود سازمان

ورزش راجع به چه چیزی صحبت می کند ؟

تعریف ورزش : ورزش به فعالیتها یا مهارتهای عادی جسمانی گفته می شود که بر پایه یک رشته قوانین مورد توافق همگان و با اهداف تفریحی یا برای مسابقه ، نشاط شخصی ، دستیابی به ورزیدگی ، مهارت جویی یا مجموعه ای از این اهداف انجام می گیرد.

تفریح : وقتی به ورزش مربوط می شود و معمولاً در ارتباط با روان- به عنوان تفریح (احیا کردن) جسم و شخص است.

فعالیت: عملی است که برای مصرف انرژی انجام می شود، در این متن منظور از کاربردآن ، ورزش از نوع خاص می باشد.

هنر: این حقیقت که هنرارتباط بسیار نزدیکی با طبیعت ورزش  دارد غیر قابل انکار است . یک قابلیت ورزشی مانند پرش فقط ما را برای استفاده از روشهای مناسب برای پرش و اجتناب از موانع خوشحال و راضی نمی کند ، آن ما را بخاطر توانایی ، مهارت و سبکی که نشان داده می شود خوشحال و شاد می کند .

فناوری : فناوری نقش مهمی در ورزش دارد که به سلامت یک ورزشکار ، تکنیک های یک ورزشکار یا ویژگی های تجهیزاتی که از آنها استفاده می کند ، مربوط می شود.

تغذیه : امروز بیش از هر زمان دیگری ارزش فعالیتهای بدنی و نقش آن در سلامت شناخته شده است . یکی از مسائل مهم در ورزش تغذیه ورزشکاران است که اثرات بسیار مفیدی بر قلب ، ریه ، دستگاه گوارش و ... دارد.

روحیه ورزشکاری : روحیه ورزشکاری یک روحیه یا حالتی را بیان می کند که از آن فعالیت یا رقابت بخاطر خود آن لذت می برند . این حالت عاطفی توسط یک خبرنگار ورزشی به این صورت معنی می شود که ”مهم نیست که شما برنده یا بازنده شدید بلکه این مهم است که بازی را انجام داده اید“.

نوع و اندازه فعالیت فیزیکی : تنوع در فعالیت های ورزشی نیز برای سلامت زندگی مهم است . فعالیت های ورزشی بهتر است طوری انتخاب شوند که استقامت ، قدرت و انعطاف را در فرد تقویت کنند.

اهداف ورزش

1-حفظ و ارتقاء سلامت روحی و جسمی

2-افزایش نشاط و کارایی

3-کمک به حفظ تناسب اندام

4-تأثیر در زندگی خانوادگی و اجتماعی و در شغل افراد

5-مقاوم سازی افراد در مقابل امراض روحی و جسمی

7-پیشگیری از ابتلا به آلودگی های اجتماعی

8-تقویت عملکرد ذهن در یادگیری و هماهنگی

9-تقویت اراده و تمرین زندگی کردن با بردن و باختن در میادین ورزشی

10- تقویت اخلاق جوانمردی و روحیه پهلوانی

ضرورت ورزش

1-فعالیت های ورزشی فرصت های ارزشمندی را برای مشارکت مردم ،

در رده های گوناگون فراهم ساخته و به عنوان یک ضرورت برای توسعه انسانی مطرح می باشد.

2-ورزش یک عنصر مؤثر برای حمایت از تلاش هایی است که جامعه را

به تحرک وا می دارد.

3-توان بالقوه ورزش امروزه ، تسهیل کننده توسعه اقتصادی است . یک

جمعیت فعال و سالم از توان کاری و اقتصادی بیشتری برخوردار است

4-ورزش در توسعه پایدار قابلیت های پایه ای ، انسان را برای دستیابی به سوی زندگی سالم همراه با  استانداردهای شایسته و ارزشی جامعه و قادر شدن به مشارکت در زندگی اجتماعی  پرورش و توسعه می دهد.

شامل 37 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1900471_8750.zip79.4k

دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق وسیاست بین الملل

دانلود پاورپوینت رابطه اخلاق وسیاست بین الملل رابطه اخلاق و سياست در عرصه سياست بين‏المللى مورد توجه صاحب نظران و نظريه‏پردازان روابط بين ‏الملل بوده  رئاليست‏ها امكان به‏كارگيرى الزامات اخلاقى را در سياست بين‏الملل منتفى مى‏دانند، اما ايده آليست‏ها نسبت به تحقق آن خوش‏بين هستند. در اینجا  رابطه اخلاق و سياست بين‏الملل با توجه به نحوه توزيع قدرت در سه وضعيت ساختارى امپراتورى، دولت - ملت و حكو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت ارتباط موثر دروابط عمومی الکترونیک

دانلود پاورپوینت ارتباط موثر دروابط عمومی الکترونیک وب سایت وب سایت های سازمانی همیشه باید حاوی اطلاعاتی باشند تا سه نیاز مخاطب را برآورده کنند: کاهش مراجعه حضوری کاهش استفاده از رسانه های چاپی سرعت در ارایه خدمات و اطلاعات معیارهای یک وب سایت موفق سازمانی 1.بخش تازه ها 2.موتور جستجو 3.فرم های آنلاین 4.یک راهنمای متحدالشکل 5.اطلاعات امنیتی: جزئیات کارت اعتباری و.. 6.تضمین رعایت حریم خصوصی ویژگی های به شدت منفی سایت ها سرعت کند بارگذار ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت تجهیزات مشخصه یابی مواد نانو ساختار

دانلود پاورپوینت تجهیزات مشخصه یابی مواد نانو ساختار پیشوند نانو در عبارت نانو فناوری به معنی یک میلیاردم است. نانو فناوری بررسی ساختارها و موادی است که حداقل یکی از ابعاد آن ها در محدوده  10 تا 100 نانومتر باشد. نانو ساختارها به صورت زیر دسته بندی می شوند: نانو ذرات لوله ها و سیم هایی با قطر نانو متری لایه های نازک نانو متری دلیل پیشرفت و گسترش سریع نانو فناوری، تغییر خواص مکانیکی و فیزیکی مواد و بهبود این خواص می باشد. برای استفاده بهین ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان