فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت مدل های مدیریت دانش

دانلود پاورپوینت مدل های مدیریت دانش

دسته‌بندي مدل ها

دسته‌بندي مدل‌ها مي‌تواند به دو صورت انجام پذيرد؛
يكي از نظر ديدگاهي كه زمينه‌ساز مدل‌ها‌ست
و ديگري با توجه به مراحل فرايندي مدل‌هاي ارايه شده است.
مدل‌هاي شبكه ای
در این نوع از مدل‌ها تمركز بر روي ارتباطات، كسب، تسهيم و انتقال به طريق تبادل اطلاعات افقي مي‌باشد. دانش‌های مهم در شبكه‌اي متشکل از افراد كه بوسيله ابزار مختلف ارتباط‌دهنده به هم مي‌پيوندند نهفته است. آگاهي از اين بينش‌ها و اطلاعات، خارج از گروهها و تيم‌هاي رسمي، عاملي كليدي به شمار مي‌رود. در این نگرش ساختن روابط اجتماعي، سرمايه اجتماعي و قايل بودن روابط متقابل بعنوان كار و فعاليت اصلی دانشی مورد توجه قرار گرفته است.

مدل‌هاي شناختي

دانش به عنوان يك دارايي سازمانی است كه نيازمند دستيابي دقيق، بيان، ذخيره، اندازه‌گيري، نگهداری و انتشار كنترل ‌شده دارد. ایجادارزش از طريق كاربرد متوالي بهترين روش‌هاي حاصل و نيز پرهيز از خطاهاي غيرآشكار ريشه‌يابي شده و كتبي و نيز بهره ‌بردن از درس‌هاي آموخته شده به دست می‌آید. در اين نگرش بر روي استفاده مجدد، تكثير، استانداردسازي و حذف روش‌هاي قديمي که کارآيی خود را از دست داده‌اند، تمركز می شود.

مدل‌هاي انجمني/ ارتباطی:

دراين نوع از مدل ها  در باره ویژگیهای گروه های کاری که می بایستی قابلیت های نظیر، خود - سازماندهي، فراگيري مستمر و تبادلات غير رسمي را داشته باشند، بحث می شود. براي مدیریت دانش را مشخص مي‌كند. دانش در تفكري پيدا مي‌گردد كه در يك انجمن گردش مي‌كند؛ جايي كه يك زبان مشترك وجود دارد، اعتماد اجازه بهره‌برداري از مكاشفه‌ها را مي‌دهد، آرايه‌هاي نهفته ممكن است بصورت خلاقانه برنامه‌ريزي شود و نشانه‌هاي مهم و راه‌حل‌هاي كاري متوالي بوسيله بيان داستان‌هاي كاري منتشرمي‌شوند.

مدل‌هاي فلسفي

در اين مدل ها بر پايه گفتگوي دوطرفه در يك زمينه استراتژيك، پرسش در مورد فرضيات و كندوكاو مداوم در باره رفتار رقبا، بازارها و فرايندهاي داخلي مورد توجه قرار می گیرد. اين ديدگاه، شخصي‌سازي را مقدم بر كد كردن مي‌شمارد و تكنولوژي كمي را مورد استفاده قرار مي‌دهد. محرك‌هاي فرهنگي اصلي براي اين كار، حفظ ارتباط آزاد (تبادل نظر)، تشويق انعكاس و فراگيري عميق، کنکاش خلاقانه و اثبات عقيده و نظر است.
روش منفعل

سازمان‌هایی كه داراي روش منفعل هستند، تمايل كمي به مدیریت دانش دارند و به صورت يك روش سيستماتيك اداره نمي شوند.

در اين نوع از سازمان‌ها تعريف مناسبي از دانش وجود ندارد، از اینرو اثربخشی در سازمان‌های فوق در طول مدت زمان کاهش می‌یابد.

شامل 44 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1911035_8656.zip228.3k

دانلود پاورپوینت مديريت دانش

دانلود پاورپوینت مديريت دانش مديريت دانش چيست؟ تلاشي منظم براي توانمند ساختن اطلاعات و دانش براي رشد، جريان يافتن و ايجاد ارزش. اين تلاش درباره ايجاد و مديريت فرآيندهايي است براي اينکه دانش مناسب در زمان مناسب در اختيار افراد مناسب قرار داده شود و به افراد در به اشتراک گذاري و عمل بر اساس اطلاعات براي بهبود عملکرد سازمان کمک کند. آيا دانش مساله کليدي براي شماست؟ دانش يکي از دارايي هاي کليدي شماست ..... اگر سازمان شما به ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود پاورپوینت خون چیست؟

دانلود پاورپوینت خون چیست؟ بدن از بافت های مختلفی از قبیل بافت پوششی، بافت عضلانی، بافت استخوانی و بافت خونی تشکیل شده است. تغذیه و تنفس سلول های بدن به عهده بافت خونی می باشد . معمولا مقدار خون مردها کمی بیشتر از زنهاست. یک شخص بالغ(با وزن 70 کیلوگرم) به طور متوسط در حدود 5 لیتر خون دارد. معمولا خون هر شخص با وزن بدنش تناسب دارد، مقدار خون افراد بر حسب وزن بدنشان محاسبه می گردد. ویژگی های گلبول قرمز 1- توليد در مغز استخو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت تاریخچه ساخت خودرو

دانلود پاورپوینت تاریخچه ساخت  خودرو خودرو به وسایلی گفته می‌شود که بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود، قادر به حرکت باشد. امروزه بیش از 400 میلیون خودرو ، در جاده ها رفت و آمد می کنند. این وسیله ، بر جامعه تاثیر فراوانی گذاشته و یکی از مهم ترین اختراع های انسان است. عصر خودرو: چیزی نگذشت که استفاده از جاده ، مفیدترین نوع حمل و نقل شناخته شد.هرکسی با یک خودرو می توانست برای کار یا تفریح ، به هرکجا سفرکند. اب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان