فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت توانمند سازی نیروی انسانی اهرم ارزش افزا در کیفیت محصولات

دانلود پاورپوینت توانمند سازی نیروی انسانی اهرم ارزش افزا در کیفیت محصولات

در عصر رقابت  که سازمانها و بنگاههای اقتصادی بدنبال توليد ناب  و توسعه  تجارت می باشند، سیاست سازی ،  تصمیم سازی ، سرمایه سازی و خلق ارزش  جهانی از اهداف راهبردی  سازمانهای پیشرو می باشد. درنتیجه این سازمانها بیشتر از دیگر سازمانها به توسعه سازمانی  با یک نگرش سیستمی  می پردازند. در اين عرصه نقش سرمایه های انسانی در سازمانها به عنوان بزرگترين خالق داراييهاي نامشهود در موفقيت سازمانها به صورت مستمر بسيار حائز اهميت مي باشد.

لذامطالعه و بررسي سرمایه های انسانی در برنامه ها  و تحولات مربوط به كيفيت براي موفقيت، غير قابل اجتناب و بسيار كارا هستند و از اين طريق است كه مي‌توان نقطه نظرات تجربي مهمي در كشف و پرورش توانايي‌هاي خلاق افراد سازمان در دستیابی به محصولات و خدمات با کیفیت  بدست آورد.

کیفیت محصولات دریک نگاه

كيفيت در جهان  به عنوان مهمترين عامل  استراتژيكي موفقيت در بازارهاي جهاني مطرح   می باشد.کیفیت ، در سه جنبه  فرآیند، محصول و خدمات ارتباط کاملا نزدیکی به یکدیگر دارند و هر کدام از دیگری تاثیر می پذیرند. بنابراین ممتاز بودن در یک مقوله برای کامل بودن کافی      نمی باشد.کیفیت  "عاملی است که بین نیاز مشتریان ، کارکنان و هدف های مالی سازمان توازن  به وجود می آورد "

کیفیت محصولات دریک نگاه

امروزه در جامعه بین المللی و سازمانهای تدوین کننده و گواهی دهنده  استاندار های کیفیت سعی شده است تا با تهیه و اجرای  استاندارد های مربوط به سیستم های مدیریت کیفیت (ایزو9000 ، ایزو 9001 ، ایزو 9004) ، استاندارد های زیست محیطی سری ایزو 14000 ، استاندارد های راهنما برای  ممیزی سیتمهای مدیریت کیفیت / زیست محیطی  (ایزو 19011)وسایر سیستم های مدیریتی پشتیبانی کننده بهداشت و ایمنی صنایع تولیدی،  اهداف کلیدی زیر را  در سازمان  محقق نمایند :

1-جلب رضایت مشتریان و برآورده کردن انتظارات روز افزون مشتریان.

2- دریافت گواهی نامه بعنوان ابزار بازاریابی بهتر.

3- دستیابی به منافع بیشتر نسبت به رقبای اقتصادی .

4- بهبود مداوم کیفیت.

5- توسعه تجارت جهانی.

6-کاهش ضایعات.

7-انجام به موقع تعهدات .

8- افزایش انگیزه های کاری.

ویژگیهای سازمانهای پیشرو  در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر

سازمانهاي پيشرو سازمانهايي هستند  كه همواره با توانمندساز نمودن نیروهای انسانی ، شايستگي هاي حال و آينده كاركنان خود را جهت به اجرا درآوردن خط مشي ها ، استراتژي ها ، اهداف و برنامه هاي بلند مدت شناسايي و درك نموده و جهت دستيابي به موفقيت ، به توسعه همكاري ها می پردازد. این سازمان ها همواره در حال يادگيري از فعاليت و عملكرد خود و ديگران هستند. فرآيندها به گونه اي موثر جاري سازي و مديريت شده و بهبود مي يابند.

مدیریت منابع انسانی و نقش آن در توانمند سازي

در طول حيات، مديريت بر انسان  به عنوان عامل حياتي و ممتاز، براي بقا (رقابت) و برتري جامعه بشري بوده است. مديريت منابع انساني در دهه 1980 ظهور نموده و توسط طرفداران آن به عنوان سرفصل جديدي در مديريت نيروي انساني تكامل يافته است. توسعه اقتصادی در عصر جديد  تغيير روندهاي ملي و فرا ملي در شاخصهاي اجتماعي، سياسي، فرهنگي، افزايش نيروي ناهمگون كارو تغييرات شگرف در ماهيت نيروي كار موجب شده است تا صاحب نظران مديريت منابع انساني را با چالش هاي جديد مواجه نمايد.

شامل 32 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1916797_2053.zip221.5k

دانلود پاورپوینت روان شناسی تربیتی

دانلود پاورپوینت روان شناسی تربیتی روان شناسی پرورشی(تربیتی) شاخه ای از علم روان شناسی است که هدف آن کمک به پرورشکاران در امر پرورش  است. روانشناسی پرورشی یعنی کاربرد اصول و قوانین علم روان شناسی در امر پرورش. رویکرد رفتاری رویکرد رفتاری تنها به آن دسته از فعالیتهای برونی جاندار توجه دارد که قابل مشاهده و اندازه گیری باشند. این نظر که تنها رفتار باید موضوع روانسناسی باشد اولین بار در نیمه اول قرن بیستم توسط واتسون عنوان شد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت حیوانات ترا ریخته

دانلود پاورپوینت حیوانات ترا ریخته علوم دامی اصلاح نژاد دام، طیور و آبزیان، انتقال ژن و صفات برتر، تولید بیشتر حیوانات عجیب الخلقه (کمیراها)،  تشخیص، پیشگیری و درمان. انجام کلونینگ،تولیدهورمونها، آنتی ژنها ، فاکتورهای انعقادخون، افزودنیهای خوراک دام، تولید انسولین انسانی در شیر گاو، تولیدسوماتواستاتین وهورمون افزایش دهنده شیر bst یا پوزیلاک اهمیت اقتصادی طبق آمارهای رسمی سهم بخش کشاورزی از تولید نا خالص ملی حدود 25 درصد اس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت اعصاب حرکتی به 2 زبان انگلیسی و فارسی

دانلود پاورپوینت اعصاب حرکتی به 2 زبان انگلیسی و فارسی تقسيم بندي نرونها از نظر عمل و وظيفه  نرون های  حسی(afferent sensory neuron)  نرون های حركتی(efferent motor neuron)  نرون های ارتباطي(association neuron) سلول های نورو گلیا در درون CNS نوع خاصی از سلول های غیر عصبی وجود دارد که کار تغذیه و محافظت نورون را بر عهده دارند. این سلول ها که نوروگلیا نامیده می شوند از حیث تعداد ده برابر نرون ها هستند و به طور کلی اعمال زیر راانجا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان