فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت کنترل حرکات هماهنگ

دانلود پاورپوینت کنترل حرکات هماهنگ

حرکات هماهنگ

برای اینکه ما بتوانیم فعالیت های مختلف را به صورت صحیح انجام دهیم، بایستی عملکرد عضلات و مفاصل مختلف را هماهنگ کنیم. به عبارتی برای انجام یک حرکت خاص باید مفاصل و عضلات خاص آن حرکت درگیر شوند.

هماهنگی(coordination)

هماهنگی طرح یابی بدن و اندام ها در اتباط با اشیاء و رخدادهای محیطی است. (توروی1990)

نظریه های کنترل حرکتی

هدف نظریه های کنترل حرکتی: پیشنهاد قوانین و اصول حاکم بر رفتار حرکتی هماهنگ انسان است.

طبقه بندی نظریه های کنترل حرکتی: براساس اهمیت نسبی است که به اطلاعات فراهم شده توسط اجزای مرکزی دستگاه کنترل و محیط می دهند. نظریه های کنترل با توجه به مورد فوق به دو دسته کلی برنامه حرکتی و سیستمهای پویا تقسیم می شوند.

برنامه حرکتی(motor program)

برنامه حرکتی یعنی ساختاری که در حافظه قرار دارد و حرکات هماهنگ را کنترل می کند.

تعریف برنامه حرکتی: مجموعه ای از فرامین عضلانی که قبل از شروع حرکت بدون تاثیر از شرایط محیطی و بازخورد توالی و ترتیب حرکت را مشخص می کنند.

اشکالات وارده بر نظریه برنامه حرکتی 1- انباشتن  2- بدیع بودن

برنامه حرکتی تعمیم یافته

اشمیت پیشنهاد کرد که یک برنامه حرکتی تعمیم یافته، به جای یک حرکت یا دسته ای از حرکات خاص یک طبقه از اعمال را کنترل می کند. که هر طبقه با یک سری ویژگیهای مشترک اما منحصر به فرد تعریف می شود.(وجوه جوهری)

نظریه طرحواره اشمیت

طرحواره یک قانون یا مجموعه ای از قوانین است که جهت فراهم سازی پایه ای برای یک تصمیم به کار گرفته می شود. طرحواره با جدا کردن قطعات مهم اطلاعات از تجربیات مربوط و ترکیب آنها با یکدیگر به شکل قانون شکل گرفته است.

برنامه حرکتی تعمیم یافته (حل مشکل انباشتن) سازوکار کنترلی مسئول نظارت و تنظیم ویژگیهای عمومی طبقات است.

طرحواره یادآوری یا پاسخ حرکتی(حل مشکل بدیع بودن) فراهم کردن قوانین ویژه حاکم بر یک عمل در موقعیتی معین.

شامل 50 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1921161_8309.zip3.4 MB

دانلود پاورپوینت سقف کامپوزیت

دانلود پاورپوینت سقف کامپوزیت یکی از بخش های ساختمان که تاثیر فوق العاده ای در سرعت ساخت دارد،سقف می باشد. اگر دراجرای سقف از روش های نوین استفاده شود،پروژه در دوره زمان کوتاه و بسیار مناسبی اجرا می شود. سقف کامپوزیت عرشه فولادی یکی از روش های نوین می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد معرفی سقف عرشه فولادی سقف عرشه فولادی با ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای شکل آجدار بدون استفاده از میلگرد و حذف قالب بندی اجرا می شو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت مقایسه ای بر متدولوژی های ساخت یافته و شی گرا

دانلود پاورپوینت مقایسه ای بر متدولوژی های ساخت یافته و شی گرا متدولوژی یعنی چه ؟ متدولوژی ، روش شناسی ، و فرا روش همه یک مفهوم یکسانند متدولوژی : مجموعه ای از روش ها ، فنون و ابزارهای تحلیل و طراحی سیستم که در چهارچوب یک انگاره مدلسازی مبتنی بر یک الگوی مفهومی برای ساماندهی روند توسعه سیستم ها به روشی نظام مند به کار می رود فرآیند نرم افزار : یکسری مراحل قابل پیش بینی و نقشه مسیری است که به ما کمک می کند تا نتایجی را در زمان معین و با کیفیت بالا ایجاد کنی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت رايانش ابري

دانلود پاورپوینت رايانش ابري مثال‌هايي از رايانش داده‌محور جست‌وجوي Web به هر زباني داده‌كاوي كاربردهاي عملي هوش‌تجاري (BI) امور آماري مديريت مشتريان تحليل‌هاي المان محدود (FEA) در مهندسي پردازش زبان‌هاي طبيعي پردازش گفتار كاربردهاي علمي ابر رايانش Supercomputing تمركز بر سرعت و ميزان پردازش (TFLOPS) چگالي CPU زياد حافظة زياد اتصالات و واسط‌هاي خاص چالش‌ها: قاب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان