فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت کارآفرینی در کسب وکار خانگی

دانلود پاورپوینت کارآفرینی در کسب وکار خانگی

تعریف کسب و کار

خرید و فروش کالاها،تولید یا عرضه خدمات،به منظور بدست آوردن سود

انواع کسب و کار

کسب و کار خانگی
کسب و کار خانوادگی
کسب و کار روستایی
کسب و کار اینترنتی
کسب و کار کوچک و متوسط
کسب و کار های بزرگ
طبقه بندی کسب و کارها
کسب وکار با نیازهای ابزاری:ساخت و تولید،تعمیرات و..
کسب و کار با گرایش انسانی:مشاوره،اطلاع رسانی،آموزش و...
کسب و کار با گرایش اطلاعاتی:تجزیه وتحلیل،ارزیابی،سازماندهی 
مهارت های اساسی لازم برای کسب و کار
مهارتهای مالی
ذهنیت بازاریابی
مدیریت بر خود
مدیریت زمان
مدیریت اداری
انواع مالکیت ها درکسب و کار
مالکیت انفرادی
مالکیت مشارکتی
مالکیت تعاونی
تعریف کسب و کار خانگی
به هر نوع فعاليت اقتصادي در محل سكونت شخصي كه با استفاده از امكانات و وسايل منزل راه اندازي شود كسب و كار خانگي ميگويند.
فعاليت اقتصادي خانگي (Home Business): به آن گروه از فعاليتهاي اقتصادي اطلاق مي گردد که امرار معاش خانواده از طريق يکسري فعاليتهاي اقتصادي در فضاي موجود زندگي تامين گردد.
اهمیت کسب و کار خانگی
امروزه كسب و كارهاي خانگي از بخشهاي حياتي و ضروري فعاليتهاي اقتصادي كشورهاي پيشرفته محسوب ميشوند. كسب و كار خانگي از نظر ايجاد شغل ، نوآوري در عرضه محصول يا خدمات ، موجب تنوع و دگرگوني زيادي در اجتماع و اقتصاد هر كشور ميشوند. همچنين براي جوانان ، كسب و كارهاي خانگي نقطه شروع مناسبي براي راه اندازي كسب و كار شخصي است، زيرا راه اندازي آن در مقايسه با ديگر انواع كسب و كار ساده و آسان است. به عنوان نمونه شما ميتوانيد با يك دستگاه رايانه و يك خط تلفن ، يك كسب و كار اينترنتي راه بيندازيد و كارها و خدمات مختلفي را به مردم عرضه و ازاين راه براي خود درآمد كسب كنيد.
کارآفريني خانگيEntrepreneurshipHome– based
تبديل يک ايده به فعاليت اقتصادي با استفاده از سرمايه انساني (HC)، امکانات فيزيکي و فضاي کاري موجود در خانه، کارآفريني خانگي ناميده مي شود. با توجه به اينکه زمان و هزينه هاي تبديل ايده به محصول در فضاي خانه با استفاده از منابع موجود به حداقل کاهش مي يابد، ضريب ريسک پذيري و شکست فعاليتهاي کارآفرينانه در منازل کاهش يافته و بسترسازي مناسبي براي فعاليتهاي بعدي فراهم مي گردد.
کارگاههاي خانوادگيFamily Workshop
وقتي ميزان گردش مالي و نقدينگي يک کسب وکار خانگي به علت موفقيت در فعاليتهاي اوليه اقتصادي در منزل از حد ظرفيت و کشش فضاي خانگي فراتر رود، فضاي فعاليتهاي اقتصادي از منزل به کارگاههاي کوچک در شهرکهاي صنعتي يا ساير جاها منتقل مي گردد. چنين کارگاههايي که تمامي کارکنان آن اعضاء خانواده و بستگان درجه 1 فاميل محسوب مي شوند، کارگاههاي خانوادگي ناميده ميشوند.
شامل 106 اسلاید powerpoint


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1921775_2887.zip1.1 MB





دانلود پاورپوینت تاريخچه سيستم عامل هاي مايكروسافت و بررسي آنها

دانلود پاورپوینت تاريخچه سيستم عامل هاي مايكروسافت و بررسي آنها از اوایل دهه ی 1970 میلادی قیمت سخت افزار و به دنبال آن کامپیوترهای شخصی ارزان شد . واین کامپیوترها در اختیار عموم قرار گرفتند گسترش روزافزون کامپیوترهای شخصی سبب پیدایش سیستم عامل های ساده برای این کامپیوترها شد. کامپیوترهای شخصی را می توان به دو گروه بزرگ تقسیم کرد: 1)کامپیوترهای Apple Macintosh با پردازنده های شرکت  Motorola 2) کامپیومترهای IBM PC و سازگار با پردازنده های شرکت Intel و AD ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت گیاهان دارویی

دانلود پاورپوینت گیاهان دارویی گل گاو زبان خواب اور,ارامش بخش وضد اسپاسم بوده ودر درمان مواردی چون :بی قراری,مشکلات عصبی بودن ,خوابیدنو درمان سرماخوردگی. رازیانه از رازیانه به صورت خوراکی در درمان نفخ سو هاضمه و اسپاسم عضلات و همچنین خلط اور می باشد. لاکسان دردرمان یبوست وبه منظور تخلیه روده قبل از عمل جراحی به عنوان مسمل و درمان بو اسید. شامل 10 اسلاید powerpoint   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان

دانلود پاورپوینت هک و ضد هک

دانلود پاورپوینت هک و ضد هک هک چیست و هکر کیست ؟؟ هک (Hack) به زبان ساده و شاید عامیانه ترین تعبیر آن دزدیده شدن کلمه عبور یک سیستم یا account می باشد. به طور کلی نفوذ به هر سیستم امنیتی و دستیابی غیرمجاز به اطلاعات یک کامپیوتر و یا شبکه را hack می گویند. Hacker شخصی است که به سیستم های رایانه ای نفوذ می کند. هکر شخصی است باهوش، فرصت طلب، دارای معلومات بالا با افکاری سازنده و مطمئنا با وجدان. انواع هکرها گروه نفوذگران ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان