فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت مود انتقال آسنکرون(ATM)

دانلود پاورپوینت مود انتقال آسنکرون(ATM)

ATM، مخفف مد ارسال غیر هم زمان و یک رابط و واسطه برای انتقال بسته های اطلاعاتی می باشد.

ترکیب کانال ها در ATM به صورت آماری است وهمین خاصیت ATM که انعطاف پذیری آنرا افزایش داده و اجازه می دهد از منابع به خوبی استفاده شود.

ATM از بسته هایی استفاده می کند که اندازه ای ثابت دارند و سلول نامیده می شوند.

کاربرد این سیستم در شبکه هایی است که دارای سرعت بالایی هستند و دلیل استفاده ی آن در این گونه شبکه ها این است که از قالب و اندازه ای ثابت استفاده می کند.

 ATMیک شبکه با تجمع سرویس محسوب می شود. تجمع سرویس به معنای جمع شدن سرویس های گوناگون از قبیل data :، صوت، ویدئوو تکنولوژی هایی چون  سوئیچ بسته ای و سوئیچ مداری است.

تاریخچه ی ATM:

برا ی اولین بار در سال 1984 عنوان شد و در همان سال در شرکت آلکاتل کار بر روی آن شروع و برای استاندارد کردن آن کارهای عمده ای انجام گرفت. در نهایت در سال 1990 چند گروه مطالعاتی ، ATM تکامل یافته ای را ارائه کردند. در مدت زمانی که آزمایشاتی بر روی آن انجام می شد ، طرح ISDN (شبکه های دیجیتال با سرویس های مجتمع) در برخی از کارخانجات اجرا می شد و بهترین طرح زمان خودش به شمار می آمد؛ که با آمدن ATM تا حدی از شهرت آن کاسته شد. (اساس کار ISDN بر مبنای تلفن ثابت است)

تعریفی:

سوئیچ بسته ای: تکنولوژی ای است که پیام ها داخل بسته های اطلاعاتی  قرار داده و آنها را در مقصد به حالت اولیه بر می گرداند.
سوئیچ مداری: تکنولوژی ای است که در ابتدا ارتباط  مبداَُ و مقصد به وجود می آید و در طول ارتباط کانال تنها برای دوکاربر در دو انتهای کانال مورد استفاده است . 

درباره ی خصوصیات ATM:

از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار است.
از امکانات دیجیتال مدرن با کیفیت بالا بهره می گیرد تا سوئیچینگ بسته ای سریع تر انجام گیرد.
ابتدا بر روی تلفن های ثابت امتحان شد اما در محیط های غیرISDN  که سرعت انتقتال داده ها بالاست هم استفاده می شود.
ATM اطلاعات كاربر را در بسته هايي به نام سلول كه ظرفيتي معادل 48 – BYTE دارند، ذخيره مي كند.

محاسن ATM:

یک پروتکل کار آمد است.
با سرعت انتقال داده ی خیلی بالا عمل می کند. (دلیل بالا بودن این سرعت این است که سربار پردازش سلول های ATM و تعداد بیت های سربار لازم برای هر سلول خیلی کم است؛ در نتیجه ATM با سرعت بالایی داده ها را ارسال می کند. )
عمل پردازش داده در هر گره ی ATM ساده است؛ چون در آن از سلول هایی استفاده می شود که اندازه ای ثابت دارند.
ATM   یک حمایت کننده است برای زمانی که ما نیاز به انتقال اطلاعات با سرعت بالا داریم.

انواع لایه های ATM:

 لایه ی فیزیکی:

کد گذاری وارسال سیگنال در محیط انتقال و سنکرون کردن مبداُ و مقصد بر عهده ی این لایه است. این لایه شامل مشخصه ی رسانه ی انتقال نیز می باشد.

سرعت انتقال در این لایه در محدوده ی 25 میکرو ثانیه تا 622.08 است.

شامل 39 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_1949161_9864.zip923.7k

دانلود پاورپوینت دكتر محمود حسابي

دانلود پاورپوینت دكتر محمود حسابي عناوین: زندگی تحصیلات مناصب سیاسی خدمات آثار و افتخارات عکس منابع نتیجه گیری شامل 20 اسلاید powerpoint   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود پاورپوینت باغ های کهن

دانلود پاورپوینت باغ های کهن فهرست: باغ های بین النهرین مقدمه افسانه ها و کتیبه ها باغ های معلق بابل پاسارگاد عمارت خسرو پرویز دوم (قصر شیرین) باغ های تیسفون باغ های هند مقدمه مبانی و مفاهیم تاج محل باغ شالیمار باغ های مصری مقدمه مبانی و مفاهیم کاخ حتشبسوت باغ های خاور دور مقدمه مبانی و مفاهیم انواع باغ  shitennoji باغ  Saihoji باغ Ninnaji باغ Katsura باغ‌های بین‌النهرین: تقسیم با ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت سيستم‌هاي اطلاعات حسابداري

دانلود پاورپوینت سيستم‌هاي اطلاعات حسابداري عمليات حسابداري سازمان‌ها را پشتيباني كرده و انجام مي‌دهد. پردازش داده: آمايش داده‌ها (انواع داده‌ها) و تبديل آنها به اطلاعات مفيد جهت افزايش كارآيي سيستم و مفيد بودن آنها جهت حسابداري قابل اطمينان‌تر. هدف اصلي: پردازش داده‌ها در سازمان‌ها توسط AIS و تبديل آنها به اطلاعات مورد درخواست كاربران داخلي (مديران) و خارجي(سهامداران و ...) از منظر حسابداري مي‌باشد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان