فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت سيستم عامل هاي موبايل

دانلود پاورپوینت سيستم عامل هاي موبايل

عناوين:

مقدمه
انواع سيستم عاملهاي تلفن هاي همراه
سيستم عاملهاي كمپاني Palm
سيستم عاملهاي كمپاني Symbian
معماري سيستم عامل سيمبيان
انواع واسط هاي كاربري در سيستم عامل سيمبيان
الف – واسط كاربري سري 60 
ب – واسط كاربري سري UIQ 
ج – واسط كاربري سري 80 
سيستم عاملهاي كمپاني Microsoft
دسته بندي
تلفنهاي سلولي  
تلفنهاي هوشمند
PDA ها با قابليت تلفن هاي همراه
منابع

 با پيشرفت و فراگير شدن تلفنهاي همراه ، طراحان و متخصصين اين دستگاهها به فكر تلفيق اين دستگاهها و دستگاههاPDA  افتادند و با مرور زمان و پيشرفت تكنولوژي در مواردي همچون كوچكتر شدن و افزايش قدرت پردازنده ، نمايشگرها ، ارزان‌تر شدن حافظه‌ها و … توانستند دستگاههايي طراحي كنند كه علاوه بر خواص يك تلفن همراه امكانات يك كامپيوتر شخصي كوچك را نيز فراهم كند ، تمامي اين دستگاهها از يكي از چند نوع سيستم عامل ساخته شده مخصوص آنها استفاده مي‌كنند و در محدوده امكانات سخت‌افزاري اين اجازه را به كاربران مي‌دهند كه بتوانند از نرم‌افزارهايي كه براي هر نوع از اين دستگاهها ساخته شده‌اند استفاده كنند . سيستم عاملهاي اين دستگاهها شباهتهاي زيادي با سيستم عاملهاي  PCدارند ، البته در حجم و قدرت محدودتر ولي كار آنها دقيقا" همانند ديگر سستم عاملهاي مورد استفاده مي‌باشند . 

انواع سيستمهاي عامل در تلفن هاي همراه

كمپاني هاي مختلف نزديك به يك دهه است كه در طراحي سيستم عامل براي دستگاههاي تلفن همراه و PDA در حال رقابتند . معروفترين اين كمپانيها كه امروزه درصد بالايي از بازار اين دستگاهها را در سطح جهان تحت كنترل دارند شامل كمپانيهاي Symbian ، Microsoft و Palm مي‌باشند كه هر كدام از آنها تابحال چندين نسخه از سيستمهاي عامل خود را به بازار ارائه كرده‌اند .

سيستم عاملهاي كمپاني Palm

سيستم عامل Palm one اولين سيستم عاملي بود كه براي PDA ها ارائه شد و از واسط كاربري ساده‌اي استفاده مي‌كرد . در نمونه‌هاي اوليه ( سا ل1998 ) از نگارش 16 بيتي آن استفاده شد كه فقط مخصوص PDA هاي بدون پشتيباني از تلفن همراه بود . ولي از نسخه 5 آن به بعد كه 32 بيتي بود ، خصوصيات تلفن همراه هم پشتيباني شد و از پردازنده هاي مخصوص اينتل بنام ARM در اين دستگاهها استفاده شد .

اين سيستم عامل به دليل سادگي از سرعت بالايي نسبت به بقيه سيستم عاملها برخوردار است و معمولا" كاربران با آن مشكلي ندارند .

اين سيستم عامل ابتدا براي دستگاه پالم پيلوت ساخته شد ولي از نسخه 3 به بعد دچار تحولات عميقي شد . مثلا" پشتيباني از صفحات رنگي و يك سيستم شناخت دست خط بنام گرافيتي ، هسته اين سيستم عامل توسط C/C++  توليد شده است .

شامل 28 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_2021378_9248.zip8.4 MB

دانلود پاورپوینت درس روشهای ارزشیابی آموزشی

دانلود پاورپوینت درس روشهای ارزشیابی آموزشی تاریخچه ارزشیابی با توجه به منابع موجود مقامات چینی قریب 4000 سال پیش برای انتخاب پرسنل اداری خود از امتحان استفاده می کردند .مدارک زیادی وجود دارد که در ایران باستان،یونان و روم نیز از امتحان استفاده می شده است. تاریخچه ارزشیابی در ایران بر پایه منابع تاریخی در زمان شاپور،پادشاه ساسانی،در جندی شاپور برای دانشجویان پزشکی مجالس امتحان و آزمایش برگزار می شد و به شرکت کنندگان در امتحان به شرط موفق ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت اپیدمیولوژی اختلالات روانی و سوء مصرف مواد

دانلود پاورپوینت اپیدمیولوژی اختلالات روانی و سوء مصرف مواد اهميت اختلالات رواني در جهان شيوع در تمام عمر اختلالات رواني بيش از 25 درصد و شيوع اين اختلالات در هر مقطع زماني حدود 10 درصد در جمعيت بالغ تخمين زده مي شود. در ايران، شيوع تمام عمر اختلال هاي رواني در جمعيت بالاي پانزده سال كشور بيش از 20 درصد برآورد مي شود كه در اين ميان اختلالات خلقي و اضطرابي بيشترين شيوع را دارد. شيوع در هر مقطع زماني بيش از 10 درصد است. حدود يك ميليون عدم قبولي در كنكور د ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت حشره شناسی پزشکی

دانلود پاورپوینت حشره شناسی پزشکی ارتباط بین حشره و انسان حشرات علاقه مند به خونخواری از انسان با قدرت و ظرفیت زیاد در انتقال بیماری بعضی هم حیوان و هم انسان به دلیل تماس کمتر اهمیت کمتر در انتقال بیماری در زئونوز ها حشره ناقل در اثر خونخواری روی حیوان  مخزن آلوده و انسان عامل بیماری را منتقل می کند میزان حساسیت و اختصاصی بودن ناقلین در برابر عوامل بیماریزا و انگل متفاوت است مگس خانگی در انتقال مکانیکی بیماری های وبا، ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان