فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت شخصیت

دانلود پاورپوینت شخصیت

تعریف شخصیت:
مجموعه ی افکاروهیجانات و رفتارهایی ثابت و با دوام که شیوه ی انطباق ما با دنیا را نشان میدهد.

زیگموند فروید(1939-1856)معمار نظریه ی روانکاوی – روان پویای

شخصیت در نگاه فروید:ماهیتی ناهشیار دارد که از سیر تحولی مرحله ای پیروی می کند.

همچنین او عقیده دارد:ذهن ناهشیار کلید فهم رفتارانسانها است و رویاها واشتباهات لپی (لغزشهای کلامی فرویدی)نمونه ایی از فاش کنندگان ذهن ناهشیارآدمییند

روانکاوان معاصر

هورنای:عوامل اجتماعی فرهنگی نقش مهمی در تحول شخصیت دارند.او عقیده داشت که مفهوم غبطه قضیب درست نیست چون مردان بودهاند که زنها رو توصیف می کرده اند حتی مردان غبطه رحمی دارند. او انگیزه ی وجودی انسان را نیاز امنیت دانست نه نیاز جنسی یا پرخاشگرانه و راه کم شدن اضطراب رسیدن به امنیت است.

 یونگ:او به ناهشیار عقیده داشت ولی می گفت:فروید نقش ذهن ناهشیار در شخصیت را دست کم گرفته است .ولی یونگ ریشه های شخصیت را به زمان پیدایش انسان بر می گرداند.

ناهشیار جمعی:لایه ی غیر شخصی و بسیار عمیق ذهن ناهشیار که به دلیل یکی بودن آباء و اجداد انسانها تمام بشریت در آن اشتراک دارند.

کهن الگوها:عقاید و تصوراتی که بارهیجانی داشته ودرناهشیار جمعی جا دارند .اینها برای انسانها معانی نمادین مهمی دارند مثل:آنیما(زن).آنیموس(مرد).ماندالا.سایه.

آلفرد آدلر: عقیده به روانشناسی فردی داشته و اهداف و مقاصد هستند که به مردم انگیزه می دهند ومردم خالق زندگی خود هستند وهشیارانه زندگی می کنند وعوامل اجتماعی در شخصیت مهم هستند مهمتر از انگیزه جنسی .

او معتقد است که همه دنبال برتری,انطباق,بهبودیافتن وتسلط بر محیط هستند وبا جبران,سعی می کنند کمبودها وحقارتهای خود را بر طرف کنند.

شامل 30 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_2022916_3588.zip1 MB

دانلود پاورپوینت مديريت پروژه

دانلود پاورپوینت مديريت پروژه تعريف پروژه: پروژه عبارتست از مجموعـه ای از  فعاليت ها که برای دستيابی به هدف خاص با مقاطع آغاز و پايان مشخص، اهداف، محـدوده و بودجه مشخـص انجـام می گيرد. پروژه مجموعه ای از تلاش ها، اقدامات و فعاليتهـای تکراری مرتبط به هم و منحصر به فرد جهت دستيابی به نتايج و اهداف مورد انتظار، در چارچوب برنامـه زمانی و بودجه پيش بينی شده می باشد. پروژه مجموعه تلاش های موقتی برای تحقق يک تعهد و پذيـرش مسئ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت زمین شناسی تاریخی(چینه شناسی)

دانلود پاورپوینت زمین شناسی تاریخی(چینه شناسی) 1-تعریف علم چینه شناسی: چینه شناسی(stratigraphy)از دو واژه یونانی( (stratosبه معنی چینه (لایه-طبقه) وکلمه ((graphosبه معنی نگاشتن ترکیب شده است وعلمی است که اصولا از روابط موجود بین طبقات سنگهای رسوبی بحث می کند. - ارتباط چینه شناسی با سایر علوم زمین شناسی 1-فسیل شناسی: اساس و پایه چینه شناسی  به شمار رفته و این دو رشته رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا می کنند. 2-سنگ شناسی: پیوستگی لایه های رس ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,000 تومان

دانلود پاورپوینت رشد حرکتی در کودکان پری ترم و فول ترم

دانلود پاورپوینت رشد حرکتی در کودکان پری ترم و فول ترم تعريف وطبقه بندي كودكان پري مچور بطور سنتي كودكاني كه با وزن برابر يا كمتر از 2500گرم بدنيا مي آمدند را پري ترم مي گفتند. اما در سال 1950، سازمان بهداشت جهاني WHO ،اصطلاح LBW را براي اين كودكان پري مچور استفاده كرد. طبقه بندي كودكانLBW : ELBW : وزن هنگام تولد كمتر از 1000 گرم VLBW: وزن هنگام تولد بين 1001-1500 گرم LBW: وزن هنگام تولد بين 1501-2500 گرم بيشتر از تعريف وزني استفاده مي شود چرا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان