فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت داشتن هوای سالم در منزل و تصقیه هوای منزل

دانلود پاورپوینت داشتن هوای سالم در منزل و تصقیه هوای منزل

جهت حفاظت از محیط زیست گرچه مسئله ای جهانی است، می توان آن را از سطحی کوچک تر آغاز کرد؛

محیط خانه
محيط اداره
روستا
شهر
رودخانه و دریاچه
كشور
با شروع فصل سرما و اوايل پاييز مردم با بستن پنجره ها و افزايش گرماي داخل ساختمان سعي در ايجاد محيطي با آسايش بيشتر و صرفه جويي انرژي مصرفي دارند .
اين اتفاق در دهه 70 ميلادي كه دنيا با بحران انرژي روبرو شد شكل گرفت . مردم و سازندگان ساختمانها بدليل اينكه مي خواستند هزينه هاي خود را پايين بياورند با بستن راههاي نفوذ و برون رفت هوا ، هرچه بيشتر راههاي ارتباط با هواي بيرون را كمتر مي كردند .
پنجره هاي دو جداره ، عايقهاي حرارتي و درزگير ها از مواردي بود كه براي كمتر كردن اين ارتباط ساخته و استفاده مي شد.
پس از آن بتدريج با مشكلاتي از قبيل خارش چشم بيني و گلو  ، مشكلات پوستي ، خستگي و خواب آلودگي ، مشكلات تنفسي ، سردرد و علايم مربوط به آلرژي مواجه شدند كه دليل آن برايشان روشن نبود .

عوارض و بيماريهاي مربوط به آلوده بودن هوا

ناراحتی های دستگاه تنفسی، و کاهش ظرفیت ششی،

ناراحتي هاي قلبی، ضربان شدید قلب، سکته قلبی
ناراحتي هاي چشمی، بيني ، گلو
آلرژی
حساسيتهاي شيميايي
اشكال در تمركز
آسم
سوزش ريه ها
برونشیت و التهاب ریوی،
احتمال ابتلا به سرطان را افزایش می دهد
ضریب هوشی کودکان را پایین می آورد.
درخانه بايد هوا جريان داشته باشد
بستن پنجره‏ها در تمام طول روز به هيچ وجه توصيه نمي‏شود. منوکسيدکربن يکي از آلاينده‏هاي خطرناک در هواي خانه است که در اثر احتراق در وسايل گازسور مانند بخاري و شومينه ايجاد مي‏شود، توصيه مي‏شود براي پيشگيري از مسموميت با منوکسيدکربن روزي چند بار پنجره‏ها باز شود تا هوا در خانه جريان پيدا کند.
هوای تمیز در خانه در سلامت افراد خانه تاثیر زیادی دارد.

بررسي‏ها نشان داده است که گل و گياهان آپارتماني مي‏توانند کيفيت هوا را بهتر ‏کنند. در واقع گياهان آپارتماني قادرند 87 درصد سموم هوا را طي 24 ساعت از بين ببرند. براي تميز نگه داشتن هواي خانه‏اي با مساحت 170 مترمربع تعداد 15 تا 18 گياه آپارتماني توصيه مي‏شود.

گياهان آپارتماني در كاهش ميزان گاز ازن كه يكي از مهم‌ترين گازهاي آلوده كننده هوا است نيز نقش دارند. تحقيقات پژوهشگران دانشگاه پنسيلوانيا نشان داده است‌، گياهان آپارتماني سطح ازن در فضاهاي بسته را کاهش مي‏دهند.

با قرار دادن يک يا دو گياه مي‏توان هواي يک اتاق را تازه نگه‏داشت و براي مساحت 9 مترمربع حداقل يک گياه آپارتماني لازم است  

گیاهان می‌توانند بین ۲۰ تا ۱۰۰ درصد آلودگی هوا را به خود جذب کرده و هوا را کاملا تصفیه کنند

گياه نخل بامبو BAMBOO PALM  گياهي مناسبي براي از بين بردن بنزن – فرمالدئيد – تري كلورو اتيلن

هدرا  ENGLISH EVERGREEN   گياهي مناسب براي از بين بردن بنزن و فرمالدئيد

داوودي Pot Mum  or Florist's Chrysanthemum گياهي مناسب براي از بين بردن بنزن – فرمالدئيد و تري كلورواتيلن

سرخس BOSTON FERN  گياهي مناسب براي از بين بردن فرمالدئيد

امواج الکترومغناطیسی
چند ستون کاکتوس برای آن که در سلامت کار کنید، کافی است. کاکتوس ستونی امواج الکترومغناطیسی ناشی از دستگاه‌های برقی، امواج ساطع از کامپیوتر و کلاً هر دستگاه دیگر الکتریکی را جذب می‌کند.براساس یک تحقیق، پس از قرار دادن تنها سه ستون از کاکتوس ستونی در یک دفتر کار، برخی کارکنان که قبلاً از مشکلات سردرد رنج می‌بردند، از سلامت برخوردار شده و از این دردها رها شدند.این نوع کاکتوس به صورت ستونی رشد می‌کند.
از این رو کاکتوس ستونی نامیده می‌شود که اندازه ستون‌ها به سن کاکتوس برمی‌گردد. در تابستان گل‌های ظریف سفیدرنگی روی ستون‌ها می‌رویند که زیبایی خاصی به گیاه می‌دهد. این گیاه را «شمع پرو» نیز می‌نامند.
شامل 50 اسلاید powerpoint


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_2060838_3510.zip986.9k

دانلود پاورپوینت تئوری مدیریت کلاسیک

دانلود پاورپوینت تئوری مدیریت کلاسیک فهرست: مفاهیم مراحل توسعه مدیریت دیدگاه‌های قبل از کلاسیک تئوری کلاسیک مدیریت اصول بنیادی مهمترین نظریات مدیریتی در دوره ی کلاسیک تئوری بروکراسی وبر تعریف بروکراسی ویژگی های مدل ایده‌آل بروکراسی وبر سه نوع پایگاه قدرت کاربرد در سازمان های امروزی مزایا معایب تئوری اداری فایول تقسیم بندی وظایف در سازمان عناصر تئوری اداری فایول اصول تئوری اداری فایول کاربرد در سازمان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان

دانلود پاورپوینت بایدها و نبایدهای بعد از شیمی درمانی

دانلود پاورپوینت بایدها و نبایدهای بعد از شیمی درمانی هيچ كس نمی ‌تواند و نبايد مدعی شود كه شیمی ‌درمانی آخر خط است. اين واژه در حقيقت همان دارو درمانی است كه همه ما يك بار آن را در زندگی تجربه میکنیم، با اين تفاوت كه امروزه شیمی ‌درمانی صرفا برای درمان سرطان به كار میرود و بايدها و نبایدهایی دارد كه در صورت رعايت نكردنشان، عوارضی سخت‌تر از سهل‌انگاری درباره ديگر داروها را تجربه می ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت اتم ها وترکیب های شیمیایی

دانلود پاورپوینت اتم ها وترکیب های شیمیایی مولکول و اتم اتم ها گاهی به تنهایی و گاهی به صورت گروهی وجود دارند. این گروه های اتمی را مولکول می نامند. تقسیم بندی مواد: در یک تقسیم بندی کلی مواد به دو دسته ی خالص و ناخالص تقسیم می شوند . مواد خالص خود به دودسته ی عنصر و ترکیب ومواد ناخالص نیز به دو دسته ی همگن و نا همگن تقسیم می شوند. عنصر žعنصر ماده ای است که همه ی اتم های آن تعداد پروتون های یکسانی  داشته باشند. žحدو 90 نوع اتم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان