فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت هندسه ي محاسباتي

دانلود پاورپوینت هندسه ي محاسباتي

بسياري از اجسام اطراف ما، مانند شكل ماشينها، كاپ هاي پلاستيكي و ... با استفاده از شكل دهي اتوماتيكي ساخته مي شوند. كامپيوترها نقش مهمي را هم در فاز طراحي و هم در فاز ساختاربندي ايجاد مي كنند، بنابراين امكانات CAD/CAM بخش حياتي هر كارخانه مدرن مي باشد. فاز ساختاربندي در واقع به بيان ساختن يك شئ خاص باتوجه به فاكتورهايي مثل: ماده شئ اي كه بايد ساخته شود، شكل شئ، اينكه آيا شئ به مقدار زياد قابل ساختن  مي باشد يا نه و... مي پردازد.

در اين فصل به مطالعه منظرهاي هندسي ساختن با قالبها، كه يك پروسه رايج استفاده شده براي اشياء فلزي يا پلاستيكي است، پرداخته مي شود. براي اشياء فلزي اين پروسه به عنوان ريخته گري بيان مي شود.

برنامه های خطی توسعه یافته

تابعي كه ماكسيمم مي شود تابع objective، مجموعه معادلات به همراه  تابع obj برنامه خطي و تعداد متغيرهاي Lp بعد آن ناميده مي شود.
از آنجا كه معادلات خطي به عنوان نيم فضاهايي در Rd مي باشند، تقاطع اين نيم فضاها كه در همه معادلات صدق مي كند به عنوان ناحيه امكان(feasible) برنامه خطي و نقاط موجود در اين ناحيه نقاط امكان و نقاط خارج از اين ناحيه نقاط ناممكن(infiseable) ناميده مي شوند. اگر نقاط امكان تهي باشد( شكل 2-4 قسمت (v)) Lp ناممكن ناميده مي شود.
üتابع obj به عنوان يك جهت در فضاي بيان شده و ماكسيمم كردن يعني يافتن نقطه (x1,x2,…,xd) كه در جهت بردار     ماكسيمم باشد.

در نتيجه حل Lp يعني يافتن يك نقطه در ناحيه امكان كه در جهت ماكسيمم باشد.

شامل 57 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_2060936_9221.zip509.5k

دانلود پاورپوینت زبان نمادین رنگها

دانلود پاورپوینت زبان نمادین رنگها  رنگ ها جا یگاه ویژه ای در زند گی انسان دارند . هر روز ما را احاطه     می کنند وچنان با محیط اطراف ما عجین شده اندکه تنها زمانی پی به   وجودشان می بریم که یکباره خود را نشان دهند. وقتی رنگ مورد علا قه مان را انتخاب می کنیم احساس خاصی را در ما به وجود می آورد.  با کمک رنگ ها می توان هماهنگی بین جسم وروان را به دست آورد. گوناگونی رنگ ها به اندازه روزهایی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود پاورپوینت تاثیرمحیط سرد بر فعالیت های ورزشی

دانلود پاورپوینت تاثیرمحیط سرد بر فعالیت های ورزشی بارزترین فشارآفرین های محیطی در هوای سرد دمای هوا: در دمای رکتال 22 درجه سانتی گراد فرد دچار مرگ می شود و وقتی دمای پوست به 2- تا صفر درجه برسد سرمازدگی اتفاق می افتد. وزش باد: باد به دو روش دفع گرما را تشدید می کند 1- از طریق انتقال( به حرکت در آوردن لایه های هوای محبوس در لباس های عایق دار) 2- افزایش خنک کنندگی تبخیری هوای خشک: هوای سرد و خشک دربردارنده آلاینده ها است. این هوا بر عضلات صاف ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت محاسبات ابری

دانلود پاورپوینت محاسبات ابری مقدماتی كه منجر به رایانش ابری شدند یکی از طعنه آمیزترین نکات فناوری اطلاعات این است که با وجود اینکه قدرت کامپیوتر ها بسیار  بالا رفته، اما به نظر می رسد کار با کامپیوتر ها کندتر شده و کامپیوتر ها سرعت سابق را ندارد! دلیل این موضوع روشن است: هر روز، سیستم عامل ها و بسته های نرم افزاری پیچیده تر می شوند و امکانات آنها خیلی از سطح نیازهای متوسط بالاتر می رود و مهم تر آنکه آنها از منابعی بیشت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان