فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت پدیده جهانی اقتصاد

دانلود پاورپوینت پدیده جهانی اقتصاد

مهمترین خصوصیت پدیده جهانی اقتصاد تغییر و تحولات سریع ناشی از اصول و قواعد نوین حاکم بر روابط اقتصادی سیاسی و اجتماعی می باشد (نظم جدید)

پس برای ایجاد تغییرات ساختاری در اقتصاد ملی←

جهت ”همگرایی“ با اقتصاد جهانی و تحکیم کانال های ارتباطی بین جریانات اقتصادی← در نتیجه تضمین منافع و تامین رفاه← باید برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنیم

تعریف جهانی شدن :

جهانی شدن ابعاد مختلف ارتباط بین کشور ها و ملتها را نشان می دهد که با توجه این اصول، بسیاری از کشورها فعالیت های اقتصادی، و سیاسی  و حتی اجتماعی و فرهنگی خود را استوار می کنند.

به تعبیر رابرتسون← جهانی شدن ”عام شدن خاص“ لقب می گیرد.

چرا جهانی شدن؟

در اقتصاد آزاد(=Liberal Economy)  که مبنای آن را مکانیسم بازار رقابتی تشکیل می دهد، گسترش روابط اقتصادی جهت رشد و توسعه جوامع بشری اهمیت دارد.

زیرا درسهایی که از تاریخ معاصر اقتصادی (Wall Street Crash) می توان و باید گرفت، خودگرایی (=Protectionism) یک عامل بازدارنده رشد و پیشرفت کشورها محسوب می شود.

خوشبختانه امروز اکثر کشورهای دنیا از این اصل پیروی می کنند که با داشتن مزیت نسبی حتی در شرایط دشوار اقتصادی هم می توان از تجارت سود برد (زیرا در غیاب تجارت، تعادل دشوار تر و گرانتر بدست خواهد آمد)

بنابر این گسترش روابط اقتصادی بین کشور ها منجر به افزایش تولید جهانی و بدنبال آن افزایش واردات برای این کشورها خواهد شد.

البته روابط قوی تر و زیاد تر به این معناست که حوادث و رویدادها از یک کشور به راحتی به بقیه کشورها سرایت می کند

پس باید برای فائق آمدن با مشکلات، قوانین ملی را با معیارهای جهانی مطابق و هماهنگ ساخت و سپس از طریق انجام اصلاحات اقتصادی به تقویت و تحکیم همکاری های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی پرداخت.

شامل 63 اسلاید powerpointپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_2062197_7830.zip2.2 MB

دانلود پاورپوینت رفرنس دهی

دانلود پاورپوینت رفرنس دهی طبیعت رفتار استنادی گارفیلد در طی یک دوره ده ساله در دهه 1960 آزمون معروف به آزمون گارفیلد را بر روی دانشجویان خود انجام داد. وی مقاله ای ازخودراکه فاقدهرگونه استنادی بودبه دانشجویان خودمی دادوازآن هامی خواست که درهرقسمت ازمقاله که لازم می دانند، جای یک رفرنس جا افتاده را مشخص کنند. تعداد این استنادهای پیشنهادی بین 15 تا 74 بود که میانگین آن ها رقم 45 بود. این رقم به تعداد واقعی رفرنس های مقاله ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,000 تومان

دانلود پاورپوینت کلیات اپیدمیولوژی

دانلود پاورپوینت کلیات اپیدمیولوژی تعاریف سلامتی WEBSTER: شرایطی که بدن ؛ذهن و روان در امنیت قرار داشته و خصوصا از هر گونه بیماری یا درد جسمی رها باشد. OXFORD : امنیت بدن و ذهن ؛ یعنی شرایطی که تحت آن عملکرد های این دو قسمت به موقع بوده و موثر باشد . شرایط یا کیفیتی از بدن که بیان گننده عملکرد کافی بدن در شرایط ژنتیکی و محیطی باشد. شیوه ای از زندگی که انسان ناکامل را قادر میسازد تا وجودی رضایت بخش و نه چندان دردناک داشته ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود پاورپوینت مهارت هاي بنيادي و بازي هاي پرورشي

دانلود پاورپوینت مهارت هاي بنيادي و بازي  هاي  پرورشي رشد: تغییر دائمی همرا با افزایش سن که به ظرفیت عملی سازماندار و خاصی منجر می‌شود. رشد فرايندي چند بعدي است. رشد حرکتی: فرایند متوالی و مداوم تغییر رفتار حرکتی در طول حیات که به پیشرفت‌های فردی از حرکات ساده، غیر نظامدار، و حرکات غیر ماهرانه تا پیشرفت مهارت‌های حرکتی پیچیده و سازماندار عالی و بالاخره به مهارت‌هایی که با کهنسالی همراه‌اند مربوط است. حرکت : تغییر در وضع بد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 8,000 تومان