فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود گزارش کارآموزی اداره ثبت اسناد و املاک مشهد

دانلود گزارش کارآموزی اداره ثبت اسناد و املاک مشهد

اداره ثبت اسناد و املاک یکی از بخش های پررفت و آمد و مهم دولتی است این مجموعه زیر نظر قوه قضائیه و دادگستری می باشد. روزانه افراد زیادی به این اداره مراجعه می کنند تا مالکیت خود را نسبت به ملک خود اعلام کنند. با توجه به این که در قرن 21 زندگی می کنیم وشاهد هستیم در اکثر کشورها تمامی سیستم های اداری مکانیزه شده اند ولی متأسفانه این بخش با وجود حجم بسیار بالای کار هنوز تقریباً به شیوه دستی و کاغذی اداره می شد.

هفته اول کارورزی من در قسمت ارجاع بخش املاک اداره ثبت گذشت. در این بخش ابتدا مراحل اداری طی شده و پس از آن اطلاعات وارد سیستم می شوند. در این مجموعه 14 نفر متصدی املاک داریم که هر کدام از این افراد با یک کد در نرم افزار مشخص می شوند مثلاً خانم x کد 1 و آقای y کد 2.

هنگامی که ارباب رجوع به قسمت املاک اداره ثبت مراجعه می کند در ابتدا به قسمت ارجاع راهنمایی می شود که اولاً ارباب رجوع باید مدارک خود را که دال بر مالکیت وی می باشد تحویل متصدی داده این مدارک شامل سند- بنچاق- مدارک محضر- تقسیم نامه صورت مجلس می باشد مسئول ارجاع پس از احراز مدارک شخص را به قسمت حسابداری ارجاع تا فیش را به مبلغ 2500 ریال به حساب ثبت واریز نماید سپس مدارک در پرونده جدید به همراه مدارک شخصی مثل فتوکپی شناسنامه ضمیمه شده بعداز این مرحله مسئول ارجاع دفتر املاک اداره ثبت اطلاعات پرونده را وارد سیستم می نماید.

این سیستم دارای یک نرم افزار است که توسط برنامه  Access نوشته شده و شامل صفحه اصلی است که شکل آن را مشاهده می کنید.

شامل 26 صفحه فایل word قابل ویرایشپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
gozaresh_573574_2080.zip265.1k

دانلود تحقیق آموزش و پرورش ایران در هزاره سوم

دانلود تحقیق آموزش و پرورش ایران در هزاره سوم با رسیدن به قرن بیست و یکم باید تمام کسانی که مدیریت های نظام های آموزشی و پرورشی فعلی را بر عهده دارند، به دقت تغییر و تحولات را ارزیابی نمایند تا برای آینده ای پر تحرک و تا حدی مطمئن آماده شوند. وجه ی مشخصه ی این آینده، تغییرات سریع و تکنولوژی پیشرفته و زیر سؤال رفتن همه جانبه ی الگوهای زندگی اجتماعی ـ اقتصادی موجود می باشد. ایران امروز در اثر ناملایمات گذشته و 8 سال جنگ تحمیلی و فشارهای همه ج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

دانلود مقاله آموزش و پرورش اسکاتلند

دانلود مقاله آموزش و پرورش اسکاتلند سيستم آموزش و پرورش اسكاتلند از زمانهاي پيش غير متمركز بوده و در 50 سال اخير از عدم تمركز به سمت تمركز پيش رفته است. (در واقع نه آن قدر غير متمركز است ك به وحدت آموزشي در سطح كشور ضربه بزند و نه آن قدر متمركز است كه فاقد سيستم غير متمركز باشد. دراسكاتلند آوپ به صورت رسمي و وزارتي از سال 1945 آغاز شده است. در اسكاتلند شوراهايي است كه وظايفي را برعهده دارند از جمله : شوراها موظفند همه نوع امكانات ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان