فایل استوری فایل استوری فایل استوری فایل استوری

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تولید مداد روزنامه ای

دانلود پاورپوینت طرح توجیهی تولید مداد روزنامه ای

در سالهای اخیر استفاده از چوب درختان در ساختن مداد باعث وارد انتقاداتی از سوی حامیان محیطزیست در سراسر جهان شده است، چرا كه در ساخت مداد بیش از 70 درصد از چوب مورد استفاده صنایع قرار میگیرد.

درعین حالی كه محصول، قابلیت بازیافت نیز ندارد. در سالهای اخیر تحقیقات بسیاری برای جایگزینی چوب در تركیبات مداد صورت گرفته است و طرحی كه تاكنون اجرایی میشده استفاده از كاغذ باطله در ساخت مداد است.

این راهكار چند سالی  است كه در كشور چین مورد استفاده قرار میگیرد و هم اكنون مدادهای تولید شده از كاغذ باطله، رقم قابل توجهی را دارا هستند. در كشور ما نیز با انتقال تكنولوژی از چین یك كارخانه تولید مداد از ضایعات روزنامهای را آغاز كرده است كه باید به فالنیك گرفت و بهطور قطع حمایت از آن باید مورد توجه بخشهای خصوصی، دولتی و همچنین تشكلهای حامی محیطزیست قرار گیرد.

شاید در صورت گسترش تولید اینگونه مدادها در آینده نزدیك بتوان استفاده از آن را در بسیاری از نهاد و سازمانها اجباری كرد تا از این طریق كمكی به توسعه پایدار و محیط زیست كشورمان كرده باشیم.

مشتریان این محصول فرو شندگان لوام تحریر و فروشگاه های زنجیره ای می باشد.
 
مصرف کنندگان دانش آموزان، دانش جویان و ...
رقباء این کار:
تنها تولید کننده این محصول در حال حاضر در کشور شرکت تولیدی پاس الت می باشد که میزان تولیدات این شرکت پاسخگوی نیاز تمام کشور نیست.

سرمایه گذاری طرح:

1-سرمایه ثابت
2- سرمایه در گردش

سرمایه ثابت:

1- زمین
2- محوطه سازی
1- ساختمان ها
4- ماشین آلات
5- تاسیسات
6- وسایل نقلیه
7 تجهیزات اداری
8 هزینه های قبل از بهره برداری
شامل 33 اسلاید powerpoint
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
powerpoint_747440_5517.zip863.9k

دانلود پاورپوینت طرح توجيهي كارخانه شالي كوبي شاليدشت

دانلود پاورپوینت طرح توجيهي كارخانه شالي كوبي شاليدشت موضوع طرح : نوع توليدات:   شالي كوبي تعداد شاغلين:   12 نفر مشخصات سرمايه گذاري طرح (ارقام به هزار ريال) سرمايه گذاري كل طرح:  328108 سرمايه گذاري ثابت:  252230 سرمايه در گردش: 910540 درآمد ساليانه :  سود ويژه :   14902210 دوره بازگشت سرمايه : 194 ماه نرخ بازدهي سرمايه:   45% محل اجرا: خراسان شمالي – مانه و سملقان برنج در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود پاورپوینت الگوی سکونت

دانلود پاورپوینت الگوی سکونت خانه نماد سکونت: خانه به مشابه سمبل و نمادی از جهان: ساختن خانه و بنای معمارانه یکی از راه های برقراری ارتباط با محیط پیرامون است. از این طریق انسان درک عمیق و پر معنی که از خانه بدست آورد را در قالب معماری خانه اش نشان می دهد. خانه قبل از کارکرد معمولی اش برای انسان نماد و سمبل همین دریافت ها از جهان بوده است. شولتز: انسان از طریق ساختن خانه: 1- تعیین موقعیت – احراز هویت نظم بخشی: به ی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 10,000 تومان

دانلود پاورپوینت بررسي عوامل محيطي ويژگيهاي اقليمي و آب و هوايي

دانلود پاورپوینت بررسي عوامل محيطي ويژگيهاي اقليمي و آب و هوايي طراحي اقليمي روشي است براي كاهش همه جانبه هزينه انرژي يك ساختمان. هدف از طراحي اقليمي ثابت نگه داشتن يا به حداقل رساندن هزينه لازم براي حفظ شرايط مطلوب و اسايش در فضاي داخل بنا ميباشد.  هدفهاي طراحي اقليمي عبارتند از:  زمستان  مقاومت در مقابل اتلاف و خروج حرارت به بيرون از ساختمان. جذب هر چه بيشتر حرارت خورشيدي مانند پرتوي افتابي كه از پنجرههاي جنوبي مي تابد.  تابستان &n ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان